Náš tým

Václav Fišer

trenér:

 

Telefon: 728945718

zájmy: rodina, fotbal, holuby (chová holuby, a i jinou pestrou zvířenu pozn. administrátora)

oblíbený klub: Liberec

vzory:  Ladislav Vízek, Marco Van Basten, Lotar Mateus a jiní kteří fotbalem rozvávají radost.

osobní úspěchy: při své skromnosti nechtěl uvést, ale jako kolega vím, že zrovna v červneci 2012 byl členem vítězného týmu v Senomatském turnaji, kde se svými spoluhráči v barvách SKP zvítězili a dali na frak i o mnoho let mladším hráčům :-) ..pozn. adinistrátora

 

CV: S fotbalem jsem začal v SK Rakovník, kde jsem hrál do ml. žáků. Poté jsem si dal přestávku a začal jsem hrát až za dospělé v Oráčově. Zde jsem začal na postu útočníka a kariéru jsem ukončil v obraně. Po ukončení kariéry hráče jsem začal trénovat žáky v Oráčově. Pak jsem pokračoval v SKP Rakovník.

 

 

Jan Láska

trenér:

Telefon: 602310975

E-mail: JanLaska@seznam.cz

 

zájmy, záliby: rodina, fotbal, squash, houbaření, sci-fi ... je toho moc

oblíbený fotbalový klub: Bohemians 1905

fotbalový vzor: nemám vzory, neb již nikdy nemohu dosáhnout jejich kvalit, sympatičtí  mi jsou: Petržela, Pilař, Čech, Messi - přijde mi, že tito hráči k fotbalu přidávají i inteligenci

osobní úspěchy: poslední jsem zaznamenal v roce 2002 na turnaji přednostů získáním ceny nejlepší brankář turnaje, pak nějaké ty úspěchy v dětství, ale jinak mi hvězdná fotbalová  sláva zůstala upřena :-)

přezdívka: jen v dětství

 

CV:

Věk 33 let, fotbalu se věnuji od svého dětství, od počátku na postu brankáře. Domácí tým Sparta Lužná, ve starších žácích  jsem nakoukl  do týmu Tatranu Rakovník a rád na to vzpomínám. V dorostu  jsem se vrátil do Sparty Lužná, kde jsem mimo své kategorie nastupoval i jako druhý brankář týmu dospělých a s ním se podíval do IB třídy. Následně jsem ale utrpěl nepříjemný úraz, který mě na dlouhou dobu vyautoval z aktivního fotbalového života. Protože zranění se vracela i v týmu SK Pavlíkov, kde  jsem se pokoušel hrát fotbal ,,alespoň,, na okresní úrovni, jsem nyní již pouze rekreačním hráčem. Od roku 2002 jsem se začal věnovat fotbalovému potěru jako trenér a to vždy pod hlavičkou Sportovního klubu policie Rakovník

Josef Žierik

trenér

Tel. 732 375 635

E mail- zierik.j@seznam.cz

 

Zájmy,záliby -  rodina,sport

Klub-   AC  SPARTA

Fotbalový vzor – všichni co něco dokázali na fotbalovém hřišti

Úspěchy – stále na ten největší čekám

CV: Narodil jsem se v roce 1970 v Plzni. Od svého raného dětství se věnuji fotbalu. Moje první registrace byla v 9-ti letech v mužstvu Pavlíkov, kde jsem začal svoji fotbalovou kariéru jako útočník.  V žákovském věku jsem měl to štěstí , že jsem mohl nastupovat v dresu SK Rakovník. Zde jsem hrál v záložní řadě na tomto postu jsem pokračoval i jako dorostenec. Do týmu dospělých jsem se vrátil do SK Pavlíkov, odkud jsem po roce přestoupil do Sokola Pustověty . V Pustovětech  moje kariéra středního záložníka ve 30-ti letech z důvodu zranění skončila. Od roku 2004 se věnuji trénování budoucích fotbalových hvězd v SKP.

Petr Pešek

trenér


Telefon : 606657035
E – mail : petr.p.pesek@seznam.cz
Zájmy, záliby : rodina, fotbal, rybaření
Oblíbený fotbalový klub : Slavia Praha, FC Barcelona a Rakovnické SKP a SK
Fotbalový vzor : každý kdo byl ochotný dát fotbalu vše a to nejen na hřišti. U nás je to Vítězslav Lavička, ve světě pak Pep Guardiola. Oba byli vynikající fotbalisté a nyní jsou opravdu uznávaní fotbaloví odborníci. Obrovsky mě fascinuje fotbalová farma Barcelony – La Masia, kde si Barca vychovává své talenty již od mládí. Například to že všechny týmy hrají již od počátku vždy ve stejném rozestavení jako A tým je naprosto originální….
Osobní úspěchy : úspěchem pro mě je to, když se týmu u kterého pracuji něco povede, když vidím, že práce kterou děláme má smysl a všechny okolo baví.
CV : věk 41 let, fotbalu  se věnuji od malička. Začátky byly někdy okolo osmi let v týmu Sparta Doly Kladno, později pak v Čisteckém Sokolu. Povětšinou jako brankář. Hráčskou kariéru jsem ukončil v týmu dospělých  tehdejšího  Sokola Čistá a začal se věnovat trénování. V roce 1991 jsme se žákovským týmem TJ Čistá postoupili do krajské 1A třídy kde jsem sbíral první trenérské zkušenosti. V roce 2004 mě zlákal příklad Honzy a Pepy a začal jsem pomáhat trénovat v SKP. V současné době působím též v klubu SK Rakovník, kde je moji prioritou podílet se na vytvoření koncepce mládežnického fotbalu tak, aby všichni absolventi SKP nalezli uplatnění a byli motivováni pokračovat ve své fotbalové kariéře i nadále v barvách Rakovnického SK.
 

Vladimír Helt

brankář

 

zájmy, záliby: fotbal
oblíbený fotbalový klub: Real Madrid
fotbalový vzor: Icker Cassias
 

osobní úspechy: Nejlepší brankář v halovém turnaji v Rakovníku,,,,, Mcdonald s 2011/2012
                                                             "Nejlepší brankář"
                                                           Krajské finale kategorií 1-3 tříd
                                                            Vlašim 10.5.2012
Přezdívka: LACO

 

CV + (hodnocení trenéra): svoji kariéru začal v mužstvu SK Pavlíkov, následně v roce 2010 hostováním  posílil naše řady. Nad rámec tréninků na jeho rozvoji pracuje i trenér Kukla na pravidelných brankářských trénincích.  Občas si usmyslí, že na trénincích vyzkouší pevnost trenérských nervů,  v zápasech je pak spolehlivou oporou týmu s velmi dobrými reflexy a vysokým nasazením.

Jakub Hornof

brankář

roč. 2001

 

zájmy, záliby:

oblíbený fotbalový klub:

fotbalový vzor:

osobní úspěchy:

přezdívka:

CV: od školičky kmenový hráč SKP. Nejprve co by stoper vyztužoval obranu, později se na přání trenérů přesunul až do brány. Zdokonaluje se brankářskými tréninky, jeho předností je správné vydnocení situace, přehled nad hrou, není zbrklý. V sezoně 2011/2012 si odskočil k trenérovi Šindlerovi a spol. Od následující sezony je opět mezi námi. Bude nasazován  do Okresního přeboru mladších žáků.

Petr Tureček

brankář

roč. 2001

 

zájmy, záliby:

oblíbený fotbalový klub:

fotbalový vzor:

osobní úspěchy:

přezdívka:

CV : Původně hráč Tatranu Rakovník, v roce 2011 se stal kmenovým hráčem SKP. I Petr  nad rámec běžných tréninků rozvíjí své dovednosti pod trenérem Kuklou . Své kvality v uplynulé sezoně prokazoval pod vedením trenéra Šindlera, v této sezoně již v našem týmu ukazuje, že má slušné reflexy a dokáže podržet tým. Nad to je schopen i nasazení do pole, kde vyniká svojí rychlostí. Bude nasazován do Okresního přeboru mladších žáků.

Josef Kougl

obrana - stoper

 

zájmy, záliby:

oblíbený fotbalový klub:

fotbalový vzor:

osobní úspěchy:

přezdívka:

CV: původně hráč Esta Oráčov, kde při svém mladém věku hrál již na celé hřiště v žákovské kategorii. Od roku 2011 na hostování v našem týmu. Dynamický hráč s dobrým odhadem na míč, umí si u soupeře zjednat respekt. Disponuje dobrou kopací technikou i z těžkých pozic. Nejvíce nastupuje ve středu obrany. Člen oráčovské enklávy.

Zdeněk Strnad

obrana

 

zájmy, záliby:

oblíbený fotbalový klub:

fotbalový vzor:

osobní úspěchy:

přezdívka:

CV : od školičky kmenový hráč SKP. Nastupuje na okraje obrany. Má dobrý přehled o hře, vysoké nasazení a zájem o hru. Pracuje na zlepšení dynamiky. Jeho herní nadšení a nasazení je o to neuvěřitelnější, že v tělech jeho  předcích (zejména u otce) nekoluje jediný fotbalový gen. :-) 

Daniel Mašek

obrana

 

zájmy, záliby:

oblíbený fotbalový klub:

fotbalový vzor:

osobní úspěchy:

přezdívka:

CV : Od školičky kmenovým hráčem SKP. Je plnohodnotným hráčem týmu a nebezpečným střelcem. Ví kdy je nutno se soustředit na zápas a zbytečně se nerozptylovat. Není vůbec lehké jej obehrát, umí hrát důrazně na tělo a žádný souboj nevzdává.  Nastupuje do obrany, umí zahrát i zálohu. Ve hře má vysoké nasazení bez zbytečných řečí.

Jiří Holý

obrana

 

zájmy, záliby:

oblíbený fotbalový klub:

fotbalový vzor:

osobní úspěchy:

přezdívka:

CV : od školičky kmenovým hráčem SKP. Hráč jemuž nedělá problém hrát a střílet góly oběma nohama. Umí dobře nahrát a i ze zadních pozic vyrazit na pomoc ofenzivě.  Má dobrý přehled o hře, je týmovým hráčem s kombinační hrou. Pracuje na zvýšení důrazu v přístupu k hráči

David Řezáč

aspiruje na obranu

 

zájmy, záliby:

oblíbený fotbalový klub:

fotbalový vzor:

osobní úspěchy:

přezdívka:

CV : Od počátku kmenovým hráčem SKP. Fyzicky jeden z nejzdatnějších hráčů. Pro svoji rychlost nasazován povětšinou na hrot útoku, či zálohu, v poslední době však prokázal, že je univerzálním hráčem a umí odehrát i těžký post stopera. Umí svoji rychlost správně využín, stíhá i starší hráče.Pokud se koncentruje a neodvádí svoji pozornost mimo fotbal, je opravdu platným hráčem. Zdokonaluje se v technice na míči a v přímočarosti v útoku.

 

 

Šimon Procházka

záloha

 

zájmy, záliby: sport zejména fotbal a florbal a filmy o Harrym Potterovi

oblíbený fotbalový klub: Bohemians 1905, Chelsea

fotbalový vzor:Oscar Frank Lampard Petr Čech Gabriel Hazard

osobní úspěchy: postup se školním týmem do krajského poháru soutěže mcDonalds cup-2 misto

přezdívka: Šimi

CV : od školičky kmenovým hráčem SKP. Při hledání vhodného brankáře týmu se na jednu sezonu usadil v brance. Zde však nevydržel a přešel do pole, kde umí lépe využít svoji jedovatou levačku. Hráč s velkým zájmem o hru a vysokým nasazením. Umí hrát kombinačně, ale i  rychlým brejkem zaskočit soupeře. Jako záložník si řádně plní obranné i útočné povinnosti. Prezentuje se důraznou hrou do těla, dobrý střelec. Dlouhodobě předvádí velmi kvalitní výkony.

Jiří Vydra

záloha 

kapitán mužstva

 

zájmy, záliby: fotbal

oblíbený fotbalový klub: Liverpool, Chelsea, SK Slavia Praha

fotbalový vzor: Fernando Torres, Gerard a Lampárd

osobní úspěchy: postup se školním týmem do krajského poháru soutěže mcDonalds cup

přezdívka: vydrýs

CV : Od školičky kmenovým hráčem SKP. Kapitán a zároveň mozek týmu. Umí dirigovat hru a když se nezapomene, tak rozdávat dobré míče. Má výborný přehled při hře, umí vyhodnotit situaci a nabíhat si do příležitostí. Týmový dříč s vysokým herním nasazením.

Maksym Palistrant

záloha

 

zájmy, záliby:

oblíbený fotbalový klub:

fotbalový vzor:

osobní úspěchy:

přezdívka: Maks

CV : Je kmenovým hráčem SKP.  Do týmu přistoupil později v kategorii starší přípravky. Díky své dobré fyzické zdatnosti a poctivé tréninkové docházce, dohnal své vrstevníky, čímž si vysloužil pravidelné nasazování do zápasů. Nejvíce nasazován do zálohy, kde může využít svoji rychlost. I nadále pracuje na zdokonalení techniky práce s míčem.


1 | 2 >>