důležité novinky u příležitosti zahájení sezony

15.08.2012 20:47

A tak nám vypukla nová sezona, od 13.8.2012 se scházíme, abychom se dostali do formy a řádně se připravili na zápasy. Z pracovních důvodů musel operativně první trénink zajistit trenér Fišer, který jako bonus na chvíli zajistil trénink i hráčů mladších ročníků. Naštěstí se po chvíli dostavili další trenéři včetně trenéra Žierka, který jak se zdá s vypětím všech sil, se bude tréninků v omezené míře rovněž zúčastňovat.

Již první dva tréninky ukázaly, že tato sezona bude opravdu zajímavá a že máme tým s obrovským potencionálem. Na druhou stranu nás čeká náročná sezona v které se musejí naši hráči připravit na přechod k většímu fotbalu. A nechci aby vyznělo jako klišé, když napíšu, že to bude těžký přechod a pokud jej chtějí kluci zvládnout, pak musejí na každém tréninku makat a přistupovat k fotbalu zodpovědně. Přece jen již nemáme v týmu nějaké malé děti. Proto věříme, že si to všichni hráči vezmou k srdci a fotbal jim bude přinášet radost a budou hrdi na to, že jej umějí hrát a řádně si to užijí.

Příští týden bude v režii trenérů Fišera a Žierika, protože líhan Láska odjíždí na dovolenou a trenér Pešek je dlouhodobě pracovně zaneprázdněn, kdy mu všichni přejeme, aby přece jen občas našel ve svém programu skulinku a přijel se podívat.

Trenérovi Žierikovi máte možnost donášet oddílový příspěvek ve výši 300,-Kč. Jedná se o příspěvek za kalendářní rok 2012, pokud si nejste jisti, zda máte za tento rok již zaplaceno, tak se nebojte zeptat Žierika. Neodpustím si připomenout, že jen díky sponzorům a silným partnerů stojících za SKP, může být tento příspěvek takto nízký.

Je potřeba, abyste na trénink donesli modré soupravy (s potiskem stř. kraje)  a tašku, kterou kluci dostali. Následně budeme rozdávatsoupravu a tašku novou. Docela to spěchá, tak s tím prosím nemeškejte. Budeme rádi, když kluci budou v těchto soupravách chodit na zápasy a turnaje. Pokud má někdo problém s větším číslem tepláků, postačí když si na sebe vezmou alespoň bundu. Na druhou stranu nejsou soupravy určeny k tomu, aby v nich kluci lítali na ulici, ani v nich nemusejí chodit na tréninky (k tomu bohatě využijí soupravu v červeném provedení, která je ve vašem vlastnictví). Soupravami se snažíme vytvářet vnitřní kulturu našeho klubu a vnější reprezentaci.

Na trénincích jsem si ověřil, že kluci o těchto stránkách vědí a proto připomínám možnost tipovací soutěže, tento týden na zápas Sparta-Budějovice. Zárověň připomínám, že pokud mi uzašlete Váš oblíbený tým, záliby apod, vyvěsím je k profilu u Vaší hráčské karty. Alespoň budou mít fotbaloví manageři snažší výběr, koho nadraftují do klubů nejvyšší ligy :-)

Z důvodu mé dovolené, nebudou tyto stránky příští týden aktualizovány.

Přidal jsem dvě nové profilové fotografie v prezentaci našeho týmu. A tak se už i Kuba Hornof a Lukáš Konopásek mohou pochlubit  fotografií na své hráčské kartě.

Kdo z kluků to dočetl až sem, má u mě lízátko :-)

trenér