FK Kněževes vs. SKP Rakovník - starší přípravka

25.04.2013 21:21

Konečně jsem trošku vychladl a tak už mohu napsat (dnes opravdu jen velmi stručné) hodnocení. Tak jak začnu tentokrát.

 

FUJ FUJ FUJ !!!!!!

 

Věděl jsem, že to přijde, že mi nebude dopřáno, abych hodnotil výkony kluků a přitom vzpomínal, jak jsem hrdině bojovali. A přišlo to právě dnes. Je k ničemu, že drtivá většina hry se odehrála na půlce soupeře, je k ničemu, že jsme vyhráli 5:0, je k ničemu, že soupeř měl za celý zápas jednu výraznou šanci. Vše je to k ničemu, když z naší strany jsme předvedli fotbal, který:

 

- byl absolutně bez nasazení (výrazná část hráčů jako by zápas odehrála z povinnosti)

- neskutečně jsme kazili nahrávky, opakovaně jsme nahrávali nepřesně, soupeři jsme opakovaně darovali míč vlastí chybou

- naši hráči pořádně nezpracovali míč, odskakoval jim od nohy

- nenapadali jsme soupeře, nechali jsme ho zpracovat a pak čekali co udělá

- zakončení bylo slabé,, kde jsou ti naši střelci, kteří poslední dva zápasy nemilosrdně proměňovali šance nebo prodkými střelami strašili soupeře

- Co jsem vnímal jako jednu z největších chyb bylo, že jsme neměli žádný pohyb bez míče, hráli jsme naprosto staticky, bez myšlenky bez nápadu.

 

Takže hráči se to od nás dozvěděli už v kabině, zde to pouze opakuji. Nalákali jsme a navnadili naše hráče a možná i rodiče tím, že nám byl nabídnut a my jsme přijali krajský turnaj vítězů okresních přeborů starších přípravek. Bohužel pokud se ještě bude opakovat takovýto týmový výkon, tak se s turnajem můžou naši hráči rozloučit. Dle mého jednoznačné hrubě podcenili soupeře, který byl výrazně mladší, ale ze všech sil se snažil obdržet co nejmén branek. Obávám se, že pokud bychom takovýto výkon podali proti Jesenicím, které nás čekají tuto sobotu, tak nás tento tým porazí. Pouze návrat k naší hře a zejména k našemu nasazení a důrazu nám snad zajistí, že na tento zápas budeme vzpomínat jako na výjimku, která se nám moc nepovedla.

V celé té bídě se našlo pár hráčů, kteří alespoň částečně zahráli to co umí, já dnes ale  zmíním pouze Pepu Kougla a Makse Palistranta, který sice spálil dvě tutovky, ale hrál s plným nasazením. U ostatních mi vždy chyběla jedná z výše popsaných věcí

 

trenér