hodnocení zápasu + termín zápasu mladších žáků + ANKETA - důležité !!!

30.08.2012 13:42

1) V sekci hodnocení zápasů je první (zkušební) příspěvek na zhodnocení přípravného zápasu ze dne 29.8.2012 proti SKP ,,B,,. Vlastní hodnocení, či reakce na toto hodnocení je možná v sekci diskuze - pokec.

 

2) Termín zápasu proti Kněževsi v kategorii mladších žáků (POZOR nezaměnit s kategorií starší přípravka !!!) je ve středu dne 5.9.2012 od 17.30 hod. na SK. Proto sraz na zápas je v 16.30 hod - zápas bude místo tréninku.

 

3) přidal jsem ještě jednu anketu mající vztah k plánované zimní přípravě. K upřesnění uvádím, že momentálně má náš tým 17 hráčů, proto jsem přidal i možnost rozšíření tréninkové jednotky na dvě hodiny, aby si kluci dostatečně zahráli (ale bude to dražší). V hale opět plánujeme pouze krátkou rozcvičku, rozdělení do družstev a hrát fotbal bez zbytečných prostojů. Pohrával jsem si i s myšlenkou, že v případě zájmu o ,,kryté,, tréninky bychom mohli najít azyl i v lacinějším zařízení, optimální je v tomto směru 3. ZŠ, kdy ale jsem nezjišťoval kolik se za ní platí (snad 350,-Kč/hod) a jak je to s termíny (od ředitele z loňska ale vím, že termín je nutné zamluvit nejpozději v září, jinak není šance). Halu u nádraží bychom měli zase mít za částku 500,-Kč/hod. Ještě jedno plus mluví ve prospěch haly a sice, že v rámci zimní přípravy plánujeme, že se zúčastníme turnajů pořádaných TJ Rakovník právě v této hale a pak je nesporná výhoda, když v této hale budeme mít něco natrénováno. Nicméně vyjádřete se dle vlastního rozhodnutí.

 

 

trenér

Pro všechny případy by tréninky v hale nebyly jedinými tréninku, pouze se jedná o doplnění tréninků na umělce !!!

 

Konečné slovo mají stejně trenéři (omezovat nás bude nabídka termínů, ochota rodičů s příspěvky apod.), ale Váš názor bude hlavní při rozhodování.V anketě prosím o odpovědi pouze rodiče. Díky