info ke konci podzimní části sezony

29.11.2012 21:09

1) v blogu máte oficiální ukončení podzimní sezony

2) něco málo jsem přidal do odkazu ,,vítězové - poražení,,

3) uvidíme se v novém roce v hale. Halu budou platit rodiče. Pokud bude dítě řádně omluveno (nemoc apod.) něbude od něj poplatek za halu požadován. Pokud bude dostatečně velká účast, vychází jeden trénink na jednoho hráče ve výši 50,-Kč. Pokud by byla na trénincích malá účast musel by se poplatek zvýšit. Placení bude probíhat formou předplatného, kdy na prvém tréninku budu vybírat částku 300,-Kč a následně z tohoto halu platit. Stejně jako minulý rok si povedu přesnou evidenci, každý rodič bude moci kdykoliv ode mně zjistit, kolik má ještě ,,na kontě peněz,,. Na konci halové sezony složím přesné účty stejně jako minlý rok. Protože pár zapomětlivců nezaplatilo trénink v hale před turnajem (nic se neděje, stane se) ztrhnu si to právě ze zmiňované zálohy.

 

předběžný kalkul:

 

jeden trénink v hale (1,5 hodiny) - 750,-Kč

celkový počet kluků: 17

příspěvek na jeden trénink: 17 x 50,-  =  850,-Kč

 

Tedy pokud bude plná účast hráčů bude ,,přeplatek,, 100,-Kč. Z toho plyne, že při dvou absencích jsme ,,na svém,, a při ještě menší účasti tratíme (bude hrazeno z přeplatků, menší deficity doplácí trenéří, větší by bohužel vedly k navýšení poplatku za trénink v hale). Minulý rok to bylo zhruba stejně a protože nás nepřepadla nějaká velká chřipková epidemie, halu jsme v pohodě ufinancovali.

 

4) ještě jednou děkuji Marku Maškovi za fotky, ikdyž se snažil vymlouvat, že světelné podmínky v hale za moc nestály, tak fotky jsou super.

5) dne 19.1.2013 máme druhý halový turnaj. Bohužel opět budeme nuceni sáhnout k výběru hráčů. A proto pokud by někdo zjistil, že se v daný termín nemůže zúčastnit, nechť mi to dá co nejdřívě na vědomí, abych s tím při výběru počítal.

6) jak jsem napsal i v blogu, tak přestože máme zimní přestávku, tak stránky budou průběžně aktualizovány