Jak to s námi vypadá

07.05.2013 21:18

Pomalu ale jistě dotahujeme herní manko z deštivého podzimu a zmrzlého jara. Pokud se nic nestane, tak ve středu 8.5.2013 dohrajeme odložené utkání proti mladším žákům Čisté a 14.5.2013 dohrajeme odložené utkání z jara, rovněž v kategorii mladších žáků proti Kněževsi. Tím budou všechny resty vymazány, ale těžká řehole pokračuje a zde shrnu proč.

 

1) pokud kluci nezaznamenají nějakou obrovskou botu a zbývající utkání v soutěži okresní přebor mladších přípravek neprohrají (nebo neremizují), tak nás to kvalifikuje do turnaje o němž se se zde již zmiňoval. To znamená minimálně 8.-9.6.2013 semifinálové kolo turnaje, ale připraveni musíme být i na případné finále ve dnech 15.-16.6.2013

 

2) pokud kluci nezaváhají, tak se v soutěži okresní pohár starších přípravek probojujeme do finále. Podle papírových předpokladá (pokud se tedy staneme vítězi naší skupiny) narazíme na tým Tatranu Rakovník. I toto finále se hraje dvoukolově (alespoň tomu tak minulý rok bylo) a vzájmená utkáni jsou stanovena po vzájemné domluvě.

3) jak jistě víte každý týden hrajeme dva zápasy (starší přípravka, mladší žáci)

 

Proto pokud vše dopadne podle našich představ, čeká nás nabitý červen sportovními akcemi. Přitom zápasy v červnu by měly patřit mezi ty nejtěžší, vždyť nás čeká další utkání s týmem Jesenic (okresní pohár starších přípravek) a zřejmě dva zápasy finále poháru přípravek a nejméne semifinále vítězů okresních přeborů. (opět opakuji a zdůrazňuji, že pouze v případě, pokud kluci nepoleví a dotáhnou obě soutěže do vítězného konce)

 

Bude to náročné na kluky, ale bude to náročné i pro vás rodiče. Pevně věřím tomu, že ani kluci, ani vy nenecháte tým SKP Rakovník ve štychu a vynaložíte maximální úsilí, aby se kluci mohli uvedených akcích zúčastnit. A to i za cenu toho, že to jsou akce reprezentativní a že ač to nemáme bytostně rádi, tak nasazování hráčů do hry bude podle potřeb a vývoje jednotlivých zápasů. Každý hráč, který byť by měl na minutu naskočit do hry je pro tým přínosem.

 

Svoje názory můžete prezentovat na pokecu a nad to přidávám hned dvě ankety, v kterých jednoduše můžete sdělit svoje postoje.

 

Díky

 

trenér

 

PS: se tady takto rozepisuji a nakonec to kluci ,,pokakaj,, a my se bude celý červen kopat za uši :-D

PSS: vždy píšu do samostatného bloku vyhodnocení z ankety. Nicméně myslím, že tentokrát je to zbytečné. Soustředění na počátku dubna 2013 se evidentně líbilo, ze 17 hlasujících pouze jeden udělil známku ,,2,, - což osobně považuji za skvělou známku a zbytek hlasujících ocenil známkou ,,1,,. Tak to vypadá, že vše proběhlo v pořádku a akce se podařila ....... tak jsme to ostaně cítili i my trenéři a tajně doufali v takto pozitivní zpětnou vazbu  :-)