kompletní informace k soustředění

08.02.2013 15:48

Tak konečně přináším celkové informace k soustředění, všechny informace jsou aktuální k dnešnímu datu, pokud by se něco změnilo, informoval bych.

 

začátek soustředění: čtvrtek 4.4.2013 v 8.00 hod. Sraz bude na parkovišti SK Rakovník. To je základní bod, ale každý rodič se se mnou může individuálně domluvit, kde potomka vyzvednu.

konec soustředění: neděle 7.4.2013 kolem 10.00 hod. - kdo bude moci, vyzvedne si potomka na chatě Irena, zbytek dovezeme do Rakovníka a dle domluvy rozvezeme, protože do současné doby nemám rozlosování jarní části soutěže, nevím, zda nebudeme mít v neděli zápas a pak by bylo ukončení soustředění po mistrovském zápase na daném hřišti

 

místo ubytování : chata Irena (penzion, hotel) v Jesenicích, okr. Rakovník. V celém objektu budeme samy.

místo trénování: hřiště v Jesenicích (v případě špatného počasí tělocvična)

stravování: 4x denně (snídaně, oběd, večeře a druhá večeře)

vybavení chaty: výřivka, sauna, šipky, stolní fotbal, ping-pong ....

ubytování: pokoje pro 2-4 osoby

 

personální zajištění: Jan Láska, Petr Pešek, Václav Fišer, Josef Žierik (Jindřiška Lásková)

 

nástřel programu:

 

čtvrtek: dopoledne - příjezd, ubytování, obhlédnutí terénu

             odpoledne - tréninková jednotka (přípravný zápas proti Jesenicím)

             večer - organizovaná rehabilitace (pro zájemce výřivka, sauna), volná zábava

pátek: dopoledne - tréninková jednotka formou soutěží

            odpoledne - přípravný zápas v Kryrech

            večer - organizovaná rehabilitace (pro zájemce výřivka, sauna), vyhodnocení soutěží, volná zábava

sobota: dopoledne - tréninková jednotka

             odpoledne - zkrácenná tréninková jednotka, celková rahabilitace

             večer - slavnostní zakončení soustředění, celkové vyhodnocení, družba s rodiči

neděle dopoledne: balení odjezd (podle rozlosování buť domů nebo na zápas

 

           Změna programu vyhrazena, zejména pak s ohledem na počasí.

 

finanční náklady pobytu:

 

celková cena za soustředění na jednoho hráče: 1200,-Kč

manipulační poplatek vybíraný trenéry (smysl manipulačního poplatku upřesním v mailu, který Vám rozešlu) : 100,-Kč

příspěvek Sportovního klubu policie: 400,-Kč

 

celková cena za soustředění, kterou uhradí rodič : 900,-Kč

 

    tedy to znamená, že Vás jeden den soustředění spočívající v ubytování, stravě 4x denně, trénování, welnes procedurách, ,,odborného,, dohledu, rozdávání odměn, bude stát celých 300,-Kč, což si myslím, je cena naprosto skvělá. Jako bonus vedení SKP vypsalo bonus a je připraveno svoji dotaci ještě navýšit v případě kvalitní reprezentace v nadcházejícím turnaji.

    Po celou dobu soustředění budeme k dispozici na mobilních telefonech.Nemáme problém, když budete chtít kdykoliv i bez ohlášení přijet se na nás podívat a to ať už na trénink, nebo večír na pokec. Zároveň ale chceme, aby minimálně jeden z rodičů byl kdykoliv dosažitelný na telefonu (ale s tím nikdy nebyly problémy). Poslední večer pak bude možnost, aby rodiče přijeli na slavnostní ukončení soustředění a pak při volné zábavě vzájemně pokecali a odpočinuli si od běžných starostí.

    Pokud se týká mobilních telefonů, ,,plejstejšnů,, apod. věciček vyšší hodnoty,pak tyto nezakazujeme, kluci si je klidně mohou vzíti, ale dopředu a jasně hlásáme, že neponeseme odpovědnost za případnou ztrátu, zničení a podobné znehodnocení těchto věcí. Drobné kapesné určitě nebude na škodu.

    Pokud by někdo z kluků nechtěl či nemohl se zúčastnit výřivky či sauny (např. ze zdravotních důvodů,) pouze to rodič předem oznámí trenérům (klidně mi to napište do mailu) a my to budeme plně respektovat.

Co mají mít kluci sebou: dvě kompletní soupravy na trénování, nejméně jedny kopačky, chrániče na hru, brankáři svoji výbavu. Dále plavky, sálovky do tělocvičny, přezuvky na chatu. Pokud se týká dalšího oblečení, hygienických potřeb a dalšího vybavení, tak zde spoléháme na Vaše rodičovské zkušenosti a přehled.

 

    Paní majitelka je příjemná paní, která má ale ráda pořádek, dbá na to, aby se neničilo zařízení. Pokud by se tak stalo, tak buhužel finanční náklady spojené s obnovou by museli uhradit rodiče. my se zase postaráme, aby kluci měli takový program, že na nějaké blbosti nebudou mít ani pomyšlení. :-) Uspořádání ložnic je takové, že budeme mít po večerce perfektní přehled, pokud by někdo dělal blbosti.

 

Pokud si vzpomenu na další věci, tak je zveřejním. Případné dotazy směřujte přímo na mě.

 

Na tyto stránky nebo mě do mailu prosím napište, zda syn na soustředění pojede, či ne. (samozřejmě nemocnost neovlivníme)

 

za kolektiv trenérů

JL