nábor bez přerušení

22.07.2012 13:45

    Na jaře 2012 jsme uskutečnili nábor do našich oddílů. Zaměřili jsme se zejména na skupinu nejmenších a začínajících fotbalistů. S radostí jsme mohli konstatovat, že nábor se setkal s úspěchem, zájem dětí tu byl a my získali nové posily do našich řad. Pokud má někdo zájem, přijít mezi nás, nemusí rozhodně čekat do další náborové akce, ale může se přijít (byť jen podívat) na naše tréninky na hřišti SK Rakovník. Jsme tu každé pondělí a středu od 15.30 hod.

 

    V současné době jsou ve školičce hráči narození již od roku 2008.  Každý oddíl má kvalitní trenéry a každý dostane příležitost ukázat co v něm je. U těch nejmenších stačí, když mají rádi pohyb a vydrží poslouchat pokyny trenéra. U těch starších, kteří by byli v našem oddílu starší fotbalové přípravky ,,A,, jsme pak rádi, když hráč umí do míče alespoň trochu kopnout :-)

 

    Hřiště na kterém se scházíme (městský stadion SK Rakovník) má tu velkou výhodu, že je blízko centra města a rodiče tak mají blízko na tréninky. V pozdějším věku se nemusejí bát poslat svoje dítě na trénink samotné.  V areálu se nachází i občerstvení, což ocení zejména rodiče.  Na začátek hráčům plně dostačuje vlastnit fotbalový míč a kopačky. Vše ostatní zařídíme my.  Naši odchovanci se fotbalově neztratí a úspěšně na své dětské začátky navazují ve starších kategoriích.