novinky

21.11.2012 22:07

Tak ve středu se kluci dozvěděli, kdo a jak se zúčastní haly. Jinak jsem si všiml, že některým i poměrně dost klouzaly boty, což byl problém.

 

V pátek je začátek haly v 15.30 hod. no čím dříve stihnete přijít, tím lépe, ideálně v 15.00 hod, ale beru na vědomí, že ne všichni tento čas mohou stihnout. Kluci byli informováni, že sestava je stálá, ale s tím, že pokud bych v pátek u někoho viděl nějaké extrémně nevhodné chování, tak okamžitě povolávám náhradníky. Nicméně za středeční chování a herní projec musím kluky pochválit, vše bylo v pořádku.

 

Sobotním turnajem ukončíme podzimní přípravu, dále nebudeme trénovat. Začátek zimní části přípravy bych chtěl zasadit na začátek ledna 2013, informace bude na stránkách zavčasu zveřejněna. 

 

Protože všechny registrace hráčů jsou na svazu z důvodu výměny za nové, nebudu je mít k dispozici na turnaj. Proto pro jistotu prosím, abyste měli při sobě zdravotní kartičku pojištěnce. Kartičky nebudu nijak vybírat, věřím, že jich nebude potřeba, ale pro jistotu bude dobré, když je u sebe budete mít.

 

Po turnaji předpokládám, že si udělám trochu času a celkově shrnu podzimní část naší sezony.

 

trenér