operace soustředění

02.04.2013 10:53

02.04.2013 10:29

Vzhledem k rozmarům počasí stále vyjednáváme průběh soustředění tak, aby kluci měli vyrovnaný program. V současné době je situace následující:

 

1) ve čtvrtek odehrajeme odpoledne přátelské utkání proti Jesenicím (právě jsem dostal potvrzeno, že si s námi rádi zahrají)

2) na pátek nám byl potvrzen termín přátelského utkání v Kryrech proti starší přípravce

3) sobotní mistrovské utkání je nejisté. Marek Mai, trenér Kněževeské přípravky nám vyšel vstříci, i jemu by se hodilo odehrát mistrovské utkání v sobotu (oproti původní neděli) ale problém bude s hřištěm. Bude zjiš´tovat jeho aktuální stav, případně navrhoval zápas odehrát na hřišti na SK Rakovník. Jak jsem ale zjistil, tak pokud se budou hrát víkendové zápasy, tak hřiště SK je v sobotu dopoledne obsazeno. (dospělí apod.)

4) pokud se týká nedělního utkání proti Tatranu, tak poslední zprávy z hřiště SK jsou, že na dvojce se aktuálně dá hrát, zápas by se zde odehrál, ale vše závisí na aktuálním počasí, bohužel je ještě na středu předpovězeno sněžení.

 

Mimo zápasy máme díky vstřícnosti Jesenických činitelů domluven tréninkový plac u hlavního hřiště v Jesenicích. Pokud by něco vybouchlo, tak v neoficiální záloze by byla umělka u Jesenické školy případně tělocvična, kde ale musíme respektovat výuku a využívání školy. Případně umělka v Žihli. Pokouším se (obdobně jako loni) dát dohromady i nějaký program do chaty, aby to měli kluci pestré.

 

Každopádně jak jsem již psal, mimo všech ostatních věcích na soustředění, budou nutné dvě kompletní tréninkové soupravy, ideálně s funkčním prádlem se kterým máme skvělé zkušenosti. Mít k dispozici kopačky i boty do tělocvičny. Případné dotazy zodpovím přímo ve středu na tréninku, který se bude konat s nějvětší pravděpodobností na umělé trávě, tyto informace dostanu ještě dnes a obratem je vyvěsím na stránky.

Zároveň to vypadá, že pro odvoz kluků budeme potřebovat ještě jeden schopný automobil. Nevím, jak to bude s Oráčovskými, ale zřejmě je budeme nabírat v jejich domovině. i vpřípadě, že by se dopravili do jesenic, tak by se jeden automobil navíc šiknul. Proto pokud by někdo z rodičů měl možnost a chuť nám vypomoci, celkem by nám to pomohlo....aktualizace 2.4.2013 20.30 dobrovolník se již našel, proto tato žádost je již neaktuální.

 

Sledujte tyto stránky, informace budu podle situace aktualizovat.

 

trenér

 

- 13.40 hod. obdržel jsem info, že na umělce na SK již řádí pozemkáři, trénink může být na hřišti na dvojce, ale vše je záleží na aktuálním počasí. Pokud vydrží, trénink bude na trávě, pokud by se přehnala nějaká smršť, tak je to v pytli.