aktualizace stránek

04.11.2012 08:34

1) sepsal jsem vyhodnocení sobotního dvojzápasu s Kněževsí

2) uzavřel jsem obě ankety, které byly na hlavní straně, vyhodnocení je uvedeno v blogu

3) vytvořil jsem novou anketu. Před jejím vyplněním si pozorně přečtěte vyhodnocení sobotního dvojzápasu, abyste zjistili, proč anketa vznikla. hlasovat mohou rodiče i děti, ale POZOR. Nejedná se o anketu oblíbenosti, ale o Váš názor rodičů - diváků a kluků - hráčů, koho byste nejraději viděli na postu útočníka. Anketa je nezávazná, trenéři stejně budou postupovat podle svého vědomí a svědomí, ale Váš názor nás zajímá. Pro objektivitu jsem do ankety nasadil všechny naše hráče, ale důraz kladu na ty ofenzivní.

4) na žádost našeho vedení jsem vytvořil odkaz bazar, kde můžete nabízet fotbalový sortiment (kopačky, dresy apod.) které již nevyužijete, ale které se ještě mohou hodit jiným. Tento odkaz byl zřízen v souvislosti se spuštěním kmenových stránek SKP, kdy tento odkaz by měl být k dispozici pro všechny hráče klubu SKP. První nabídka by měla přijít od trenéra Klímy. Pokud by měl někdo zájem, nechť na můj mail pošle nabídku a já ji zveřejním. Možnost jsou i fotoinzeráty.

5) Konečně se rozjely stránky SKP. Naleznete je na odkazu https://www.skprakovnik.cz/  i tyto stránky jsou stále ve výstavbě, ale jsou již funkční a budou se rozrůstat.