rozloučení

19.06.2013 21:37

V neděli 16.6.2013 akcí ,,dokopná,, skončila pro kluky fotbalová sezona. Jak jistě víte, tak ani na této akci jsem nebyl, protože jsem se  pro změnu pokoušel trochu věnovat vlastním dětem :-). Nicméně zvědové mi donesli, že akce se povedla, sluníčko hřálo, pít bylo co a sportovní výkony byly kvalitní. Rodiče při zápase nedali klukům šanci, ikdyž hlavní zásluhu na vítězství rodičů má Zbyňďa Konopásek, kterého si rodiče ze strachu o výsledek, vzali do svých řad :-)

 

Snad se i drobné pozornosti líbily a trika budou klukům dlouho připomínat jejich působení v SKP Rakovník a snad nezapomenou, kde získávali své první fotbalové zkušenosti. Jménem trenérů děkujeme za trika, které jsme od vás dostali, vážně přemýšlím o tom, že si ho vystavím ve svém pracovním koutku, protože i přes všechny starosti a problémy, které občas vyvstaly, bylo super kluky trénovat a srandy se užilo dost.

 

Přechod pod SK a zejména změna trenéra je v této fázi  prospěšná a žádoucí, protože kluky bude motivovat, aby se ještě více na fotbal soustředili a zejména při trénincích i při zápasech makali naplno.

 

Snažili jsme se klukům dát nějaké slušné fotbalové základy, Když jsem měl možnost vidět treninkovou modelovou lekci v rámci projektu ,,Létající trenéři (akce FAČR, kdy profesionální trenéři mládeže objíždějí na zavolání menší kluby a ukazují tréninkové metody a upozorňují na nešvary při trénování mládeže.) přesvědčil jsem se, že jsme se na trénincích nedopouštěli nějakých větších chyb. Inspiraci pro další práci, kterou jsem na ukázce získal však ale budu (budeme) zkoušet na mladších ročnících.

 

Nechť tedy fotbal přináší klukům, ale i jejim rodičům co nejvíce radosti, ať je učí kolektivní spolupráci, zdravému sebeprosazování, ať ve fotbale najdou celoživotní koníček, který jim úspěšně pomůže překonat nástrahy dnešní uspěchané doby.

 

Konec vzletných slov a frází (ač je myslím naprosto upřímně). Užijte si prázdniny a dovolené a trenéři si jdou na krátký odpočinek :-)

 

za trenéry SKP

JL

 

PS: ve hře je i osud těchto stránek. Nabídl jsem tyto stránky Jirkovi Kučerovi a on nabídku přijal. Jsem rád, že rodiče i kluci se naučili, že na těchto stránkách naleznout aktuální informace, že si zde mohou přečíst vyhodnocení zápasů očima trenérů, jsem rád, že naše stránky navštěvovali i lidé mimo náš klub. Proto pokud bude mít někdo z rodičů zájem (potažmo zejména ti, jež se nabídli ke spolupráci s vedením oddílu, za což jim patří obrovský dík), tak dotyčnému či dotyčným předám přístupová hesla k administraci stránek.