trénování v zimní přípravě

16.09.2012 22:21

Ukončil jsem anketu, vyjádřili jste se celkem přesvědčivě. 14 hlasujích z 15 si přeje trénink v hale a to v délce dvou hodin a to i za cenu, že na jeden trénink budou rodiče přispívat částkou do 100,-Kč (při poctivé docházce se budeme pohybovat kolem 75,-Kč - konečné vyúčtování je samozřejmostí). Jménem trenérů s tímto rádi souhlasíme s tím, že tréninky v hale budeme kombinovat s tréninky na umělce (s největší pravděpodobností opět u Sokolovny)

 

Proto jsme v hale (díky jednomu moudrému a inteligentnímu mužu) zajistili termín na trénink v hale:

 

každé pondělí od 15.00 hod. do 17.00 hod.

 

jenže následně jsem zjistil, že to možná nebude nejvhodnější termín, protože je nutné se na trénink sejít již v 14.30 hod. a to nemusí každý stíhat. Proto Vás prosím o bleskové hlasování v nově zavedené anketě, abych věděl, zda Vám termín vyhovuje, nebo zda byste chtěli termín pozdější či úplně jiný. Nemohu zaručit, že pozdější termín bude ještě k dispozici, ale

 

1) snažili bychom se vyjít vstříc i tím, že bychom hledali volno ve středu

2) předseda klubu pan Šindler je velký vyjednavač, který dokáže zajistit nemožné, a tak věřím, že bude nápomocen v zajištění toho správného termínu :-). Navíc je obrovský filantrop :-)

3) mohli bychom se možná poohlédnout i po jiném dni, než je pondělí či středa, ale mám strach, že na režim pondělí - středa jste zvyklí a máte tomu uspůsobeny i další kroužky a zájmové činnosti (alespoň u mne tomu tak je)

 

trenér