Začínají zápasy

26.08.2012 21:09

1) Dne 2.9.2012 od 16.00 hod. máme první zápas v kategorii starší přípravky. Sraz je na hřišti SK Rakovník v 15.00 hod. Omluvenky prosím formou SMS, mailem, nebo na těchto stránkách. Za loňský rok byla docházka naprosto ukázková. A když už se stalo, že nějaký hráč nemohl, rodič řádně a včas omluvil. Doufám, že takto budeme pokračovat i tuto sezónu.

 

2) Prvý zápas v kategorii mladších žáků musíme teprve stanovit, ale budeme se snažit jej dát na středu v rámci tréninku.Sledujte novinky na těchto stránkách a dozvite se termín včas.Informovat budeme samozřejmě i na tréninku.

 

3) Ukončuji anketu ohledně hraní zápasů v jednom nebo více dnech. Většina rodičů byla pro variantu odehrát více zápasů v jeden den. Proto se budeme snažit dávat zápasy o kterých ,můžeme rozhodovat (domácí zápasy v kategorii mladší žáci) na středy a odehrát je v rámci tréninků a pokud to nebude možné, tak je dát do stejného dne, ve kterém budeme hrát zápas v kategorii starší přípravky.

 

4) Ve středu 5.9.2012 je na SK přátelské utkání okresního výběru Rakovník (hráči ročník 2001). U nás se to týká Kuby Hornofa a Petra Turečka. Oba hráči jsou k reprezentaci okresu samozřejmě uvolněni.

 

5) Z tréninků je pro tento týden (29.8 - 2.9) omluven Šimi, který se dovolenkuje, na zápas s ním počítáme. Dále pak jedenhráč  z oráčovské enklávy, který je nemocen (nepamatuji si od trenéra Fišera, který z nich). Ostatní očekávám na tréninku.

 

6) Poslední z trenérů dodal svůj profil. Takže trenéři jsou kompletní, zbývají nám hráči. Pokud mají problém s odesláním mailu, jsem ochoten si údaje převzít i v tištěné podobě na tréninku a na stránky to přebouchám.

 

7) Na hlavní stránce je nová anketa. Je opět pro rodiče (trenéry, strýčky, dědy, babičky, známé..) Odpovídat mohou i kluci, jen nevím, jestli mají na téma vyhraněný názor.

 

8) Znovu připomínám vracení souprav, tašek a oddílové příspěvky pro rok 2012 (podrobnosti v předchozím článku v sekci novinky)

 

9) Pokud si chce někdo honit triko jak je dobrý v cyklistice, doporučuji dovolenou v jižních Čechách. I Honzík ujel při jednom výletě přes 70 km, když jsme si dali cyklovýlet bez dětí, nebyl problém dát přes stovku (111km). Jen ti komáři jsou otravní ...

 

10) Jazykoznalci asi objeví v mém vyjadřování nějaké ty gramatické chybky za které se neskonale omlouvám. Sice si po sobě občas text přečtu, ale času je málo a tak se může stát, že se nějaká chyba vloudí. Buďte prosím proto shovívaví (to je teda slovo).  

 

10) To je pro dnešek vše

 

trenér